Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Vaisalantie 2
02130 Espoo, Finland
tel. +358 207 991 420

Petri Kettunen
Dyrektor ds. Sprzedaży
+358(0)45 178 7478
petri.kettunen@darekon.fi

Ilmari Haho
Kierownik ds. kluczowych klientów
+358(0)40 560 5780
ilmari.haho@darekon.fi

Administracja

Kai Orpo
Dyrektor Zarządzający (CEO)
+358(0)40 500 0562
kai.orpo@darekon.fi

Teppo Pitkänen
Dyrektor Łańcucha Dostaw
+358(0)40 755 3153
teppo.pitkanen@darekon.fi

Jorma Miettinen
Dyrektor Finansowy (CFO)
+358(0)40 589 8992
jorma.miettinen@darekon.fi

Päivi Aho
Księgowość
+358(0)40 163 6934
paivi.aho@darekon.fi

Jari Aspegren
Kierownik Jakości
+358(0)44 280 9890
jari.aspegren@darekon.fi

Riitta Moilanen
Kierownik Działu Kadr (HR)
+358(0)40 581 5141
riitta.moilanen@darekon.fi

Zakład Haapavesi

Allastie 5
86600 Haapavesi, Finland

Antti Järviluoma
Dyrektor Zakładu
+358(0)40 720 2449
antti.jarviluoma@darekon.fi

Zakład Klaukkala

Yrittäjäntie 13
01800 Klaukkala, Finland

Pekka Antikainen
Dyrektor Zakładu
+358(0)44 344 3790
pekka.antikainen@darekon.fi

Zakład Savonlinna

Laitaatsillantie 3
57170 Savonlinna, Finland

Pekka Antikainen
Dyrektor Zakładu
+358(0)44 344 3790
pekka.antikainen@darekon.fi

Zakład w Gdańsku /
Darekon Sp. z o.o.

ul. Batalionów Chłopskich 1
83-000 Pruszcz Gdański, Poland

Slawomir Wawryk
Dyrektor Zakładu
+48 69 448 4822
slawomir.wawryk@darekon.pl

Możesz się również z nami skontaktować poprzez poniższy formularz

    Menu