Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä!

Vaihde
Vaisalantie 2
02130 Espoo
puh. +358 207 991 420

Petri Kettunen
Myyntijohtaja
+358(0)45 178 7478
petri.kettunen@darekon.fi

Ilmari Haho
Asiakaspalvelupäällikkö
+358(0)40 560 5780
ilmari.haho@darekon.fi

Hallinto

Kai Orpo
Toimitusjohtaja
+358(0)40 500 0562
kai.orpo@darekon.fi

Teppo Pitkänen
Hankinta- ja logistiikkajohtaja
+358(0)40 755 3153
teppo.pitkanen@darekon.fi

Jorma Miettinen
Talousjohtaja
+358(0)40 589 8992
jorma.miettinen@darekon.fi

Päivi Aho
Kirjanpito, reskontrat
+358(0)40 163 6934
paivi.aho@darekon.fi

Jari Aspegren
Laatupäällikkö
+358(0)44 280 9890
jari.aspegren@darekon.fi

Riitta Moilanen
Henkilöstöpäällikkö
+358(0)40 581 5141
riitta.moilanen@darekon.fi

Y-tunnus: 0604833-9
Verkkolaskuosoite: 003706048339
Välittäjä: Maventa Oy
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä:  DABAFIHH

Haapaveden tehdas

Allastie 5
86600 Haapavesi

Antti Järviluoma
Tehtaanjohtaja
+358(0)40 720 2449
antti.jarviluoma@darekon.fi

Klaukkalan tehdas

Yrittäjäntie 13
01800 Klaukkala

Pekka Antikainen
Tehtaanjohtaja
+358(0)44 344 3790
pekka.antikainen@darekon.fi

Savonlinnan tehdas

Laitaatsillantie 3
57170 Savonlinna

Pekka Antikainen
Tehtaanjohtaja
+358(0)44 344 3790
pekka.antikainen@darekon.fi

Gdanskin tehdas /
Darekon Sp. z o.o.

ul. Batalionów Chłopskich 1
83-000 Pruszcz Gdański, Poland

Slawomir Wawryk
Tehtaanjohtaja
+48 69 448 4822
slawomir.wawryk@darekon.pl

Voit ottaa meihin yhteyttä myös tällä lomakkeella.

    Valikko